Notice: Undefined variable: _sciezka in /home/rolne24/domains/rolne24.com.pl/public_html/modules/longtail.class.php on line 204
ARiMR Janów Lubelski | Rolne24
Zarejestruj się Zaloguj się
rolne24.com
Logowanie

Wprowadź login oraz hasło, aby zalogować się do systemu. Pwinieneś je otrzymać razem z kluczem aktywacyjnym na podany przez Ciebie adres e-mail.

rolne24.com
*
*
*
Tak     Nie    
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się i zgadzam się z regulaminem portalu Rolne24.com

Pola z gwiazdką są obowiązkowe.

ARiMR Janów Lubelski

Dane teleadresowe ARiMR Janów Lubelski:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Janowie Podlaskim
23-300 Janów Lubelski
ul. Ulanowska 61

fax. 15 872 47 33 
tel.  15 872 50 70

Działania ARiMR Janów Lubelski

ARiMR Janów Lubelski zajmuje się wspieraniem rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. ARiMR Janów Lubelski współpracuje z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a jednocześnie podlega nadzorowi Ministerstwa Finansów w zakresie gospodarowania środkami publicznymi.

Beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR Janów Lubelski są m.in. rolnicy, mieszkańcy wsi, samorządy lokalne, przedsiębiorcy, a także podmioty sektora rybackiego. W latach 2007 - 2013 ARiMR Janów Lubelski będzie wdrażała instrumenty pomocy finansowane przez Europejski Fundusz Rolnej Gwarancji, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Europejski Fundusz Rybacki.

Lokalizacja ARiMR Janów Lubelski na mapie:

TRANSLATE/üBERSETZEN/переводить/Tõlkija/Përkthyes/

Biuletyn rolniczy

Najnowsze informacje prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

rolne24.com.pl

Od redakcji serwisu rolniczego

Redakcja rolne24.com.pl wita wszystkich rolników dla których serwis rolniczy jest doskonałym miejscem na pozyskanie informacji. Portal rolniczy jaki oddaliśmy do Państwa dyspozycji to nie tylko ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze nowe i używane, ogłoszenia rolnicze ale również najnowsze informacje rolnicze. Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu.

elektroniczny papieros
Ukryj Pokaż ukryte