Zarejestruj się Zaloguj się
rolne24.com
Logowanie

Wprowadź login oraz hasło, aby zalogować się do systemu. Pwinieneś je otrzymać razem z kluczem aktywacyjnym na podany przez Ciebie adres e-mail.

rolne24.com
*
*
*
Tak     Nie    
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się i zgadzam się z regulaminem portalu Rolne24.com

Pola z gwiazdką są obowiązkowe.

Dochodowe rolnictwo

no image

Jedną z branż, które mogą zagwarantować godziwy zarobek, jest branża rolna, twierdzi jeden ze znanych amerykańskich inwestorów. Według Jima Rogersa rolnictwo będzie odpowiednim miejscem na inwestycje przez kolejnych kilkanaście lat.

Podobna sytuacja może mieć miejsce w sektorze rolno-spożywczym. Komisja Europejska w opublikowanej prognozie dla sektora rolno-spożywczego, twierdzi, że dobre perspektywy dotyczyć będą sektora zbożowego, olejarskiego, drobiarskiego i nabiałowego.

Szczególnie opłacalne inwestycje dotyczą produkcji kukurydzy, roślin oleistych i olejów roślinnych, gdyż w dalszym ciągu poziom ich produkcji w UE nie zaspokaja popytu.

 

Napisany przez dnia 20/01/2012 w Wiadomości

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

TRANSLATE/üBERSETZEN/переводить/Tõlkija/Përkthyes/

Biuletyn rolniczy

Najnowsze informacje prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

rolne24.com.pl

Od redakcji serwisu rolniczego

Redakcja rolne24.com.pl wita wszystkich rolników dla których serwis rolniczy jest doskonałym miejscem na pozyskanie informacji. Portal rolniczy jaki oddaliśmy do Państwa dyspozycji to nie tylko ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze nowe i używane, ogłoszenia rolnicze ale również najnowsze informacje rolnicze. Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu.

elektroniczny papieros
Ukryj Pokaż ukryte