Zarejestruj się Zaloguj się
rolne24.com
Logowanie

Wprowadź login oraz hasło, aby zalogować się do systemu. Pwinieneś je otrzymać razem z kluczem aktywacyjnym na podany przez Ciebie adres e-mail.

rolne24.com
*
*
*
Tak     Nie    
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się i zgadzam się z regulaminem portalu Rolne24.com

Pola z gwiazdką są obowiązkowe.

Inter-Tech ZKT 420 nowa zgrabiarka karuzelowa

Inter-Tech ZKT 420 nowa zgrabiarka karuzelowa

Targi Agrotech 215 tam właśnie firma Inter-Tech zaprezentowała jednowirnikową zgrabiarkę karuzelową ZKT 420 o szerokości roboczej 4,2 m. Koszt nowej maszyny to ok. 10,3 tys. zł brutto, co czyni ją atrakcyjną cenowo pozycją na rynku polskim.

Nowa zgrabiarka karuzelowa firmy z Zambrowa, cechuje się szerokością roboczą 4,2 m. Maszyna ta wyposażona jest w 11 ramion roboczych. Na każdym z tych ramion zamontowane są 4 podwójne grabiące palce. Dzięki temu uformowany wałek ma regularny kształt, bez skręceń trawy, co umożliwi szybkie dosychanie pokosu oraz łatwiejszy zbiór.

Zgrabiarka posiada tandemowy układ jezdny z czterema kołami i może być agregowana z ciągnikami z TUZ kat. I i II. Kolejny atut maszyny to stosunkowo niska, bo wynosząca 530 kg własna masa. Dzięki temu można agregować zgrabiarki z mniejszymi ciągnikami  o zapotrzebowaniu na moc od 30 KM.

Maszyna malowana jest proszkowo, a robocze ramiona są galwanizowane. Jak zapewniają przedstawiciele Inter-Tech, bezproblemową i długą pracę zgrabiarki zapewni przekładnia w olejowej kąpieli produkowana przez firmę Comer.

Cena zgrabiarki prezentowanej to 10,3 tys. zł brutto.

 

Napisany przez dnia 02/04/2015 w Wiadomości

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

TRANSLATE/üBERSETZEN/переводить/Tõlkija/Përkthyes/

Biuletyn rolniczy

Najnowsze informacje prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

rolne24.com.pl

Od redakcji serwisu rolniczego

Redakcja rolne24.com.pl wita wszystkich rolników dla których serwis rolniczy jest doskonałym miejscem na pozyskanie informacji. Portal rolniczy jaki oddaliśmy do Państwa dyspozycji to nie tylko ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze nowe i używane, ogłoszenia rolnicze ale również najnowsze informacje rolnicze. Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu.

elektroniczny papieros
Ukryj Pokaż ukryte