Zarejestruj się Zaloguj się
rolne24.com
Logowanie

Wprowadź login oraz hasło, aby zalogować się do systemu. Pwinieneś je otrzymać razem z kluczem aktywacyjnym na podany przez Ciebie adres e-mail.

rolne24.com
*
*
*
Tak     Nie    
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się i zgadzam się z regulaminem portalu Rolne24.com

Pola z gwiazdką są obowiązkowe.

Podrobione środki ochrony roślin

Podrobione środki ochrony roślin

Podpisano porozumienie, które służyć ma przeciwdziałaniu nielegalnemu przywozowi na teren Rzeczypospolitej Polskiej środków ochrony roślin, w tym środków podrobionych i nielegalnych.

Szef Służby Celnej Jacek Kapica i Główny Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa Tadeusz Kłos 20 marca 2015 roku podpisali Porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie nadzoru nad przemieszczaniem oraz wprowadzaniem do obrotu środków ochrony roślin.

Cel Porozumienia to zapewnienie skutecznej realizacji zadań wynikających z ustawy z dnia 8 marca 2013 roku o środkach ochrony roślin (Dz. U. poz. 455, z późn. zm.), w szczególności zadań wynikających z egzekwowania przez Służbę Celną rozwiązań w zakresie przywozu z trzecich państw środków ochrony roślin. Jak poinformowało PIORiN Porozumienie to ma służyć ponadto określeniu ram współpracy właśnie tych instytucji w szczególności w obszarze działań podejmowanych w celu przeciwdziałania nielegalnemu przywożeniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej środków ochrony roślin, w tym środków nielegalnych i podrobionych.

 

Napisany przez dnia 02/04/2015 w Wiadomości

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

TRANSLATE/üBERSETZEN/переводить/Tõlkija/Përkthyes/

Biuletyn rolniczy

Najnowsze informacje prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

rolne24.com.pl

Od redakcji serwisu rolniczego

Redakcja rolne24.com.pl wita wszystkich rolników dla których serwis rolniczy jest doskonałym miejscem na pozyskanie informacji. Portal rolniczy jaki oddaliśmy do Państwa dyspozycji to nie tylko ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze nowe i używane, ogłoszenia rolnicze ale również najnowsze informacje rolnicze. Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu.

elektroniczny papieros
Ukryj Pokaż ukryte