Zarejestruj się Zaloguj się
rolne24.com
Logowanie

Wprowadź login oraz hasło, aby zalogować się do systemu. Pwinieneś je otrzymać razem z kluczem aktywacyjnym na podany przez Ciebie adres e-mail.

rolne24.com
*
*
*
Tak     Nie    
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się i zgadzam się z regulaminem portalu Rolne24.com

Pola z gwiazdką są obowiązkowe.

Sposób na łatwiejszą obróbkę gnojowicy

Sposób na łatwiejszą obróbkę gnojowicy

Firma GEA Farm Technologies wprowadza na rynek produkt który ułatwia obróbkę bydlęcej gnojowicy.

Propozycją firmy GEA Farm Technologies jest mikrobiologiczny preparat do obróbki gnojowicy bydlęcej - AgroBio. Jak podaje producent preparat rozpuszcza skutecznie powstający na powierzchni kożuch i osady denne, zapobiegając ich tworzeniu.

W ten sposób dzięki uzyskaniu płynnej konsystencji, gnojowica ulega lepszej cyrkulacji oraz przepompowywaniu, co zwiększa znacząco żywotność pomp i mieszadeł do gnojowicy oraz zmniejsza zapotrzebowanie na energię.

Produkt ten również usuwa nieprzyjemny zapach wyniku redukcji poziomu amoniaku oraz innych gazów, co wpływa na poprawę mikroklimatu w inwentarskich budynkach. Dzięki zastosowaniu tego preparatu nieprzyjemny zapach jest niewyczuwalny już po upływie15 minut po wylaniu gnojowicy na pole.

Zastosowanie preparatu bazującego na naturalnych saprofitycznych bakteriach również powoduje podniesienie nawozowej wartości rozlewanej na pola gnojowicy.

Preparat ten nie wymaga częstego dawkowania, zaleca się stosowanie co około 4 do 5 tygodni. Dłuższe odstępy w dawkowaniu niwelują błędy wynikające z pominięcia kolejnej dawki. Cena produktu to ok. 115 zł netto/ kg w opakowaniu 10 kg.

Produkt wyróżniony został Znakiem Nowość na Targach Ferma w Łodzi.

 

Napisany przez dnia 07/04/2015 w Wiadomości

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

TRANSLATE/üBERSETZEN/переводить/Tõlkija/Përkthyes/

Biuletyn rolniczy

Najnowsze informacje prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

rolne24.com.pl

Od redakcji serwisu rolniczego

Redakcja rolne24.com.pl wita wszystkich rolników dla których serwis rolniczy jest doskonałym miejscem na pozyskanie informacji. Portal rolniczy jaki oddaliśmy do Państwa dyspozycji to nie tylko ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze nowe i używane, ogłoszenia rolnicze ale również najnowsze informacje rolnicze. Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu.

elektroniczny papieros
Ukryj Pokaż ukryte